Resultater
Resultater
Av Espen Wiik, mandag 19. september 2011
Gutter 13
1 Andersen Thomas Yttermo, Kanebogen BTK
2 Dagsloth Andreas, Bodø BTK
3 Breivik Vegard, Kanebogen BTK
3 Ingebrigtsen Mikael, Rana BTK
5 Carlsen Thomas, Saltdal BTK
5 Sjåvik Sigurd Albrigtsen, Herøy IL
5 Wiik Eirik, Bodø BTK
5 Ouhassi Jonas, Bodø BTK
Final Andersen Thomas Yttermo - Dagsloth Andreas 11-7, 8-11, 11-7, 8-11, 11-9
Semi Andersen Thomas Yttermo - Breivik Vegard 11-3, 11-4, 11-5
Semi Dagsloth Andreas - Ingebrigtsen Mikael 6-11, 11-6, 3-11, 11-6, 11-4
1/4 Andersen Thomas Yttermo - Carlsen Thomas 11-5, 11-9, 11-6
1/4 Dagsloth Andreas - Sjåvik Sigurd Albrigtsen 11-8, 11-5, 11-1
1/4 Breivik Vegard - Wiik Eirik 11-6, 11-8, 11-7
1/4 Ingebrigtsen Mikael - Ouhassi Jonas 11-6, 11-9, 9-11, 11-4
Gutter 15
1 Jacobsen Tobias, Kanebogen BTK
2 Andersen Thomas Yttermo, Kanebogen BTK
3 Husveg Eirik, Narvik BTK
3 Schytte Magne, Rana BTK
5 Raja-ahde Ella, Rana BTK
5 Dagsloth Andreas, Bodø BTK
5 Tangonsak Bond, Herøy IL
5 Skog Brage, Saltdal BTK
9 Vassbotn Øystein, Bodø BTK
9 Grande Ole Johnny, Herøy IL
9 Olsen Aleksander, Rana BTK
9 Breivik Vegard, Kanebogen BTK
9 Romstad Sander, Narvik BTK
9 Johansen Christina Schønning, Saltdal BTK
9 Ingebrigtsen Mikael, Rana BTK
9 Wiik Eirik, Bodø BTK
Final Jacobsen Tobias - Andersen Thomas Yttermo 11-6, 11-8, 12-10
Semi Jacobsen Tobias - Husveg Eirik 7-11, 11-7, 12-14, 11-9, 11-7
Semi Andersen Thomas Yttermo - Schytte Magne 11-5, 7-11, 11-8, 11-9
1/4 Jacobsen Tobias - Raja-ahde Ella 11-5, 9-11, 11-7, 11-5
1/4 Andersen Thomas Yttermo - Dagsloth Andreas 11-7, 2-11, 11-8, 7-11, 12-10
1/4 Husveg Eirik - Tangonsak Bond 11-6, 11-9, 9-11, 11-6
1/4 Schytte Magne - Skog Brage 11-5, 11-4, 11-5
1/8 Jacobsen Tobias - Vassbotn Øystein 11-1, 11-1, 11-5
1/8 Andersen Thomas Yttermo - Grande Ole Johnny 11-5, 11-9, 11-2
1/8 Husveg Eirik - Olsen Aleksander 11-5, 11-6, 11-5
1/8 Schytte Magne - Breivik Vegard 11-5, 11-6, 11-4
1/8 Raja-ahde Ella - Romstad Sander 11-7, 11-9, 11-13, 13-11
1/8 Dagsloth Andreas - Johansen Christina Schønning 11-9, 11-4, 11-8
1/8 Tangonsak Bond - Ingebrigtsen Mikael 10-12, 11-7, 11-3, 6-11, 11-3
1/8 Skog Brage - Wiik Eirik 15-13, 10-12, 11-9, 11-7
Gutter 15 double
1 Schytte Magne/Ingebrigtsen Mikael, Rana BTK
2 Ouhassi Jonas/Dagsloth Andreas, Bodø BTK
3 Andersen Thomas Yttermo/Jacobsen Tobias, Kanebogen BTK
3 Tangonsak Bond/Grande Ole Johnny, Herøy IL
5 Skog Brage/Husveg Eirik, Saltdal BTK/Narvik BTK
5 Romstad Sivert/Romstad Sander, Narvik BTK
5 Johansen Christina Schønning/Kvarsnes Kjell Kristian, Saltdal BTK
5 Karlsen Anders Forfang/Breivik Vegard, Bodø BTK/Kanebogen BTK
Final Schytte M - Ouhassi J 11-6, 11-0, 12-10
Semi Schytte M - Andersen T Y 11-8, 6-11, 11-8, 11-2
Semi Ouhassi J - Tangonsak B 11-5, 11-5, 11-4
1/4 Schytte M - Skog B 11-8, 11-7, 17-15
1/4 Ouhassi J - Romstad S 11-1, 11-13, 14-16, 11-6, 11-5
1/4 Andersen T Y - Johansen C S 11-8, 11-7, 11-6
1/4 Tangonsak B - Karlsen A F 11-5, 11-5, 11-9
Gutter/Jenter 10
1 Romstad Sivert, Narvik BTK
2 Solvoll Olve, Rana BTK
3 Meland Malin, Saltdal BTK
3 Solvoll Ask, Rana BTK
Final Romstad Sivert - Solvoll Olve 11-5, 9-11, 11-6, 11-3
Semi Romstad Sivert - Meland Malin 11-9, 11-4, 11-2
Semi Solvoll Olve - Solvoll Ask 11-7, 12-10, 13-11
Gutter/Jenter 12
1 Ingebrigtsen Mikael, Rana BTK
2 Dagsloth Andreas, Bodø BTK
3 Wiik Eirik, Bodø BTK
3 Romstad Sivert, Narvik BTK
5 Solvoll Olve, Rana BTK
5 Ouhassi Jonas, Bodø BTK
Final Ingebrigtsen Mikael - Dagsloth Andreas 11-7, 9-11, 11-6, 11-6
Semi Ingebrigtsen Mikael - Wiik Eirik 12-10, 11-8, 11-6
Semi Dagsloth Andreas - Romstad Sivert 11-6, 11-7, 11-4
1/4 Wiik Eirik - Solvoll Olve 11-4, 11-8, 11-1
1/4 Romstad Sivert - Ouhassi Jonas 3-11, 13-11, 11-9, 8-11, 13-11
Gutter/Jenter 14
1 Dagsloth Andreas, Bodø BTK
2 Husveg Eirik, Narvik BTK
3 Andersen Thomas Yttermo, Kanebogen BTK
3 Jacobsen Tobias, Kanebogen BTK
5 Olsen William Eivik, Bodø BTK
5 Ingebrigtsen Mikael, Rana BTK
5 Wiik Eirik, Bodø BTK
5 Skog Brage, Saltdal BTK
9 Breivik Vegard, Kanebogen BTK
9 Romstad Sivert, Narvik BTK
Final Dagsloth Andreas - Husveg Eirik 11-7, 11-8, 11-8
Semi Dagsloth Andreas - Andersen Thomas Yttermo 11-7, 5-11, 11-5, 11-8
Semi Husveg Eirik - Jacobsen Tobias 11-5, 11-3, 11-5
1/4 Dagsloth Andreas - Olsen William Eivik 11-8, 12-10, 11-8
1/4 Husveg Eirik - Ingebrigtsen Mikael 8-11, 11-8, 10-12, 11-4, 11-8
1/4 Andersen Thomas Yttermo - Wiik Eirik 11-9, 11-7, 12-10
1/4 Jacobsen Tobias - Skog Brage 6-11, 11-6, 11-4, 11-4
1/8 Ingebrigtsen Mikael - Breivik Vegard 11-9, 11-6, 14-12
1/8 Wiik Eirik - Romstad Sivert 14-12, 11-7, 18-16
Herrer A
1 Eidesen Erik Steinnes, Tromsø BTK
2 Yu Jinyang, Tromsø BTK
3 Johansen Kevin, Bodø BTK
3 Andreassen Simon, Narvik BTK
5 Kristiansen Dagfinn, Kanebogen BTK
5 Solvoll Ronny, Rana BTK
5 Nilsen Kristoffer, Tromsø BTK
5 Wiik Andreas, Bodø BTK
9 Bertelsen Espen, Narvik BTK
9 Bratli Tor Arne, Narvik BTK
9 Sjåvik Erlend, Herøy IL
9 Asplund Per Anders ≈ke, Rana BTK
9 Dyrkolbotn Odin, Tromsø BTK
9 Kong Zhouchen, Kanebogen BTK
9 Ingebrigtsen Gunnar, Rana BTK
9 Slåttholm Stig, Saltdal BTK
Final Eidesen Erik Steinnes - Yu Jinyang 7-11, 11-9, 11-7, 11-8
Semi Eidesen Erik Steinnes - Johansen Kevin 11-9, 11-7, 11-5
Semi Yu Jinyang - Andreassen Simon 11-9, 11-7, 11-6
1/4 Eidesen Erik Steinnes - Kristiansen Dagfinn 11-9, 11-8, 11-4
1/4 Yu Jinyang - Solvoll Ronny 11-7, 11-7, 13-11
1/4 Johansen Kevin - Nilsen Kristoffer 11-7, 11-9, 12-10
1/4 Andreassen Simon - Wiik Andreas 11-4, 3-11, 10-12, 11-2, 11-9
1/8 Eidesen Erik Steinnes - Bertelsen Espen 11-5, 11-4, 12-10
1/8 Yu Jinyang - Bratli Tor Arne 11-5, 11-7, 11-8
1/8 Johansen Kevin - Sjåvik Erlend 11-5, 11-6, 9-11, 11-5
1/8 Andreassen Simon - Asplund Per Anders ≈ke 11-9, 11-3, 11-8
1/8 Kristiansen Dagfinn - Dyrkolbotn Odin 11-5, 11-9, 11-2
1/8 Solvoll Ronny - Kong Zhouchen 7-11, 11-2, 11-6, 11-7, 9-11
1/8 Nilsen Kristoffer - Ingebrigtsen Gunnar 11-6, 11-2, 11-5
1/8 Wiik Andreas - Slåttholm Stig 11-13, 6-11, 11-8, 11-7, 11-7
Herrer B
1 Eidesen Erik Steinnes, Tromsø BTK
2 Yu Jinyang, Tromsø BTK
3 Skog Bjørn, Saltdal BTK
3 Andreassen Simon, Narvik BTK
5 Johansen Sigbjørn Skjerpen, Bodø BTK
5 Solvoll Ronny, Rana BTK
5 Slåttholm Stig, Saltdal BTK
5 Schytte Magne, Rana BTK
9 Skog Georg, Saltdal BTK
9 Romstad Sander, Narvik BTK
9 Øvregård John, Bodø BTK
9 Wind Johan Sokrates, Tromsø BTK
9 Ingebrigtsen Mikael, Rana BTK
9 Johnsen Jan Eivind, Narvik BTK
9 Husveg Eirik, Narvik BTK
9 Dyrkolbotn Odin, Tromsø BTK
Final Eidesen Erik Steinnes - Yu Jinyang 11-8, 13-11, 11-7
Semi Eidesen Erik Steinnes - Skog Bjørn 11-8, 11-4, 11-6
Semi Yu Jinyang - Andreassen Simon 11-9, 11-8, 14-12
1/4 Eidesen Erik Steinnes - Johansen Sigbjørn Skjerpen 11-7, 11-6, 12-10
1/4 Yu Jinyang - Solvoll Ronny 7-11, 11-5, 11-9, 12-10
1/4 Skog Bjørn - Slåttholm Stig 11-9, 6-11, 11-7, 11-3
1/4 Andreassen Simon - Schytte Magne 11-4, 3-11, 11-7, 11-6
1/8 Eidesen Erik Steinnes - Skog Georg 11-8, 11-4, 11-2
1/8 Yu Jinyang - Romstad Sander 12-10, 11-8, 11-7
1/8 Skog Bjørn - Øvregård John 11-1, 11-2, 11-4
1/8 Andreassen Simon - Wind Johan Sokrates 11-2, 11-6, 11-6
1/8 Johansen Sigbjørn Skjerpen - Ingebrigtsen Mikael 14-12, 11-8, 11-9
1/8 Solvoll Ronny - Johnsen Jan Eivind 6-11, 10-12, 11-6, 11-4, 11-4
1/8 Slåttholm Stig - Husveg Eirik 11-9, 11-4, 11-6
1/8 Schytte Magne - Dyrkolbotn Odin 11-3, 6-11, 11-9, 11-9
Herrer C
1 Johansen Kevin, Bodø BTK
2 Bertelsen Espen, Narvik BTK
3 Kong Zhouchen, Kanebogen BTK
3 Skog Bjørn, Saltdal BTK
5 Skog Georg, Saltdal BTK
5 Nilsen Kristoffer, Tromsø BTK
5 Sjåvik Erlend, Herøy IL
5 Wind Johan Sokrates, Tromsø BTK
9 Kristiansen Dagfinn, Kanebogen BTK
9 Øvregård John, Bodø BTK
9 Bratli Tor Arne, Narvik BTK
9 Wiik Andreas, Bodø BTK
9 Høgseth Jøran, Rana BTK
9 Johansen Sigbjørn Skjerpen, Bodø BTK
9 Torrissen Normann, Bodø BTK
9 Ingebrigtsen Gunnar, Rana BTK
Final Johansen Kevin - Bertelsen Espen 11-4, 15-13, 11-4
Semi Johansen Kevin - Kong Zhouchen 6-11, 2-11, 11-7, 11-7, 11-5
Semi Bertelsen Espen - Skog Bjørn 8-11, 6-11, 11-9, 11-7, 13-11
1/4 Johansen Kevin - Skog Georg 11-13, 11-3, 11-5, 11-8
1/4 Bertelsen Espen - Nilsen Kristoffer 11-4, 11-3, 13-11
1/4 Kong Zhouchen - Sjåvik Erlend 4-11, 11-3, 7-11, 11-7, 11-5
1/4 Skog Bjørn - Wind Johan Sokrates 11-5, 11-5, 11-5
1/8 Johansen Kevin - Kristiansen Dagfinn 11-2, 11-4, 11-5
1/8 Bertelsen Espen - Øvregård John 11-2, 11-4, 11-6
1/8 Kong Zhouchen - Bratli Tor Arne 9-11, 11-7, 11-7, 11-9
1/8 Skog Bjørn - Wiik Andreas 13-11, 11-5, 11-7
1/8 Skog Georg - Høgseth Jøran 11-8, 11-4, 11-7
1/8 Nilsen Kristoffer - Johansen Sigbjørn Skjerpen 11-6, 12-10, 4-11, 11-5
1/8 Sjåvik Erlend - Torrissen Normann 11-4, 11-3, 12-10
1/8 Wind Johan Sokrates - Ingebrigtsen Gunnar 9-11, 6-11, 12-10, 11-9, 11-9
Herrer Double
1 Eidesen Erik Steinnes/Yu Jinyang, Tromsø BTK
2 Andreassen Simon/Lillevoll Bjørn Idar, Narvik BTK
3 Johansen Sigbjørn Skjerpen/Slåttholm Stig, Bodø BTK/Saltdal BTK
3 Wiik Andreas/Øvregård John, Bodø BTK
Final Eidesen E S - Andreassen S 11-4, 7-11, 11-4, 11-8
Semi Eidesen E S - Johansen S S 11-2, 9-11, 11-9, 6-11, 11-5
Semi Andreassen S - Wiik A 11-8, 11-5, 11-9
Herrer Eldre Junior
1 Yu Jinyang, Tromsø BTK
2 Wiik Andreas, Bodø BTK
3 Schytte Magne, Rana BTK
3 Nilsen Kristoffer, Tromsø BTK
5 Høgseth Jøran, Rana BTK
5 Wind Johan Sokrates, Tromsø BTK
5 Tangonsak Bond, Herøy IL
5 Asplund Per Anders ≈ke, Rana BTK
9 Husveg Eirik, Narvik BTK
9 Andersen Thomas Yttermo, Kanebogen BTK
9 Holstad Eivind, Herøy IL
9 Raja-ahde Ella, Rana BTK
9 Skog Brage, Saltdal BTK
9 Grande Ole Johnny, Herøy IL
Final Yu Jinyang - Wiik Andreas 11-9, 11-8, 11-7
Semi Yu Jinyang - Schytte Magne 11-5, 15-13, 11-6
Semi Wiik Andreas - Nilsen Kristoffer 9-11, 11-6, 11-4, 12-10
1/4 Yu Jinyang - Høgseth Jøran 11-2, 11-3, 11-8
1/4 Wiik Andreas - Wind Johan Sokrates 12-10, 11-7, 11-6
1/4 Schytte Magne - Tangonsak Bond 8-11, 11-4, 11-3, 11-7
1/4 Nilsen Kristoffer - Asplund Per Anders ≈ke 7-11, 11-7, 11-8, 9-11, 11-8
1/8 Schytte Magne - Husveg Eirik 14-12, 11-6, 11-5
1/8 Nilsen Kristoffer - Andersen Thomas Yttermo 11-8, 11-3, 11-8
1/8 Høgseth Jøran - Holstad Eivind 11-6, 11-1, 11-5
1/8 Wind Johan Sokrates - Raja-ahde Ella 11-9, 11-4, 6-11, 11-7
1/8 Tangonsak Bond - Skog Brage 11-7, 7-11, 13-11, 13-15, 11-9
1/8 Asplund Per Anders ≈ke - Grande Ole Johnny 11-3, 11-6, 11-4
Herrer Junior
1 Schytte Magne, Rana BTK
2 Nilsen Kristoffer, Tromsø BTK
3 Wind Johan Sokrates, Tromsø BTK
3 Torrissen Normann, Bodø BTK
5 Raja-ahde Ella, Rana BTK
5 Tangonsak Bond, Herøy IL
5 Høgseth Jøran, Rana BTK
5 Asplund Per Anders ≈ke, Rana BTK
Final Schytte Magne - Nilsen Kristoffer 11-5, 18-16, 11-7
Semi Schytte Magne - Wind Johan Sokrates 11-7, 11-9, 14-16, 11-9
Semi Nilsen Kristoffer - Torrissen Normann 11-3, 11-1, 14-12
1/4 Schytte Magne - Raja-ahde Ella 7-11, 8-11, 17-15, 11-2, 11-7
1/4 Nilsen Kristoffer - Tangonsak Bond 11-5, 11-7, 11-7
1/4 Wind Johan Sokrates - Høgseth Jøran 6-11, 13-11, 10-12, 11-7, 13-11
1/4 Torrissen Normann - Asplund Per Anders ≈ke 9-11, 11-5, 11-9, 12-10
Herrer Åpen
1 Eidesen Erik Steinnes, Tromsø BTK
2 Yu Jinyang, Tromsø BTK
3 Johansen Kevin, Bodø BTK
3 Andreassen Simon, Narvik BTK
Final Eidesen Erik Steinnes - Yu Jinyang 11-7, 9-11, 11-8, 11-6
Semi Eidesen Erik Steinnes - Johansen Kevin 11-5, 12-10, 11-5
Semi Yu Jinyang - Andreassen Simon 11-7, 11-4, 11-1
Rekrutt 13
1 Breivik Vegard, Kanebogen BTK
2 Olsen William Eivik, Bodø BTK
3 Solvoll Olve, Rana BTK
3 Romstad Sivert, Narvik BTK
5 Carlsen Thomas, Saltdal BTK
5 Solvoll Ask, Rana BTK
Final Breivik Vegard - Olsen William Eivik 12-10, 11-8, 11-13, 11-7
Semi Breivik Vegard - Solvoll Olve 11-5, 11-4, 12-10
Semi Olsen William Eivik - Romstad Sivert 11-3, 11-9, 11-5
1/4 Olsen William Eivik - Carlsen Thomas 11-6, 11-1, 8-11, 11-7
1/4 Solvoll Olve - Solvoll Ask 9-11, 11-6, 11-4, 6-11, 12-10
Rekrutt 15
1 Romstad Sander, Narvik BTK
2 Skog Brage, Saltdal BTK
3 Johansen Christina Schønning, Saltdal BTK
3 Wiik Eirik, Bodø BTK
5 Grande Ole Johnny, Herøy IL
5 Breivik Vegard, Kanebogen BTK
5 Tangonsak Bond, Herøy IL
5 Kvarsnes Kjell Kristian, Saltdal BTK
9 Carlsen Thomas, Saltdal BTK
9 Ouhassi Jonas, Bodø BTK
9 Solvoll Olve, Rana BTK
9 Sodoma Martin, Narvik BTK
Final Romstad Sander - Skog Brage 11-7, 13-11, 4-11, 7-11, 11-9
Semi Romstad Sander - Johansen Christina Schønning 6-11, 11-4, 10-12, 11-7, 11-8
Semi Skog Brage - Wiik Eirik 11-7, 11-4, 11-5
1/4 Romstad Sander - Grande Ole Johnny 15-13, 11-8, 11-9
1/4 Skog Brage - Breivik Vegard 12-14, 8-11, 11-8, 11-9, 11-5
1/4 Johansen Christina Schønning - Tangonsak Bond 12-14, 11-4, 11-7, 5-11, 11-7
1/4 Wiik Eirik - Kvarsnes Kjell Kristian 5-11, 12-10, 10-12, 11-5, 11-6
1/8 Grande Ole Johnny - Carlsen Thomas 5-11, 5-11, 14-12, 11-8, 11-7
1/8 Breivik Vegard - Ouhassi Jonas 12-10, 11-8, 11-9
1/8 Tangonsak Bond - Solvoll Olve 11-2, 11-3, 15-13
1/8 Kvarsnes Kjell Kristian - Sodoma Martin 11-6, 11-13, 12-10, 11-9
Veteran 35
1 Eidesen Erik Steinnes, Tromsø BTK
2 Andreassen Simon, Narvik BTK
3 Lillevoll Bjørn Idar, Narvik BTK
3 Skog Bjørn, Saltdal BTK
5 Johansen Sigbjørn Skjerpen, Bodø BTK
5 Slåttholm Stig, Saltdal BTK
5 Kristiansen Dagfinn, Kanebogen BTK
5 Sjåvik Erlend, Herøy IL
Final Eidesen Erik Steinnes - Andreassen Simon 11-5, 14-12, 8-11, 11-8
Semi Eidesen Erik Steinnes - Lillevoll Bjørn Idar 15-13, 11-7, 14-12
Semi Andreassen Simon - Skog Bjørn 3-11, 14-12, 11-4, 11-6
1/4 Eidesen Erik Steinnes - Johansen Sigbjørn Skjerpen 11-3, 11-7, 11-7
1/4 Andreassen Simon - Slåttholm Stig 11-6, 11-8, 11-5
1/4 Lillevoll Bjørn Idar - Kristiansen Dagfinn 11-7, 11-4, 11-8
1/4 Skog Bjørn - Sjåvik Erlend 11-4, 11-7, 12-10
Damer A
1 Johansen Christina Schønning, Saltdal BTK
2 Raja-ahde Ella, Rana BTK
3 WIKBERG Stine-Mari, Saltdal BTK
Damer Eldre Junior
1 Johansen Christina Schønning, Saltdal BTK
2 Raja-ahde Ella, Rana BTK
3 WIKBERG Stine-Mari, Saltdal BTK